Sekreti i një marrëdhënieje sipas Anita Haradinajt është ky - Bota Sot
Sekreti i një marrëdhënieje sipas Anita Haradinajt është ky

Mediale Vip

Sekreti i një marrëdhënieje sipas Anita Haradinajt është ky

Më: 29 janar 2019 Në ora: 11:58

Javën që lamë pas moderatorja e famshme Anita Haradinaj, u bë pjesë e rubrikës së Prive, “Qitja Pikën”.

Moderatorja e RTK-së, i ka vazhduar fjalitë e nisura nga Prive, duke dhënë përgjigjet e saja në raport me disa çështje, ku përfshihet edhe çelësi i një marrëdhënieje dashurie.

“Mendoj se është reciprociteti dhe kur në një raport ka harmoni pastaj lind edhe dashuria”, ka thënë Anita, derisa ka treguar po ashtu se bashkëshorti i saj, kryeministri Ramush Haradinaj, nuk e duron dot kur dikush tradhton dhe është frikacak.

Intervistën e plotë të saj mund ta ndiqni në linkun më poshtë:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...