Bebe kërkoi bashkëpunim me këngëtaret shqiptare, Dua ia kthen: Hajde shqipe - Bota Sot
Bebe kërkoi bashkëpunim me këngëtaret shqiptare, Dua ia kthen: Hajde shqipe

Mediale Vip

Bebe kërkoi bashkëpunim me këngëtaret shqiptare, Dua ia kthen: Hajde shqipe

Më: 29 janar 2019 Në ora: 17:04
Dua, Rita, Bebe dhe Ava

Bebe Rexha ka kërkuar bashkëpunim me tri këngëtaret shqiptare dhe Dua Lipa i ka kthyer përgjigjen epike.

Këngëtarja Bebe Rexha së fundmi nëpërmjet një postimi në Twitter ka kërkaur bashkëpunim me Dua Lipën, Rita Orën dhe Ava Max.

Ndërsa nuk ka munguar përgjigja e Duas e cila nëpërmjet Twitterit në mënyrë epike i ka shkruar: Hajde shqipe.

Tani kanë mbetur të përgjigjen edhe dy këngëtaret e tjera, Rita Ora dhe Ava Max.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...