Nëna e saj ndërroi jetë para një muaji, por këto foto të ‘Selinit’ me të do t’iu emocionojnë - Bota Sot
Nëna e saj ndërroi jetë para një muaji, por këto foto të ‘Selinit’ me të do t’iu emocionojnë

Mediale Vip

Nëna e saj ndërroi jetë para një muaji, por këto foto të ‘Selinit’ me të do t’iu emocionojnë

Më: 30 janar 2019 Në ora: 19:50
Hande Ercel me nenen e saj

Hande Ercel është aktorja turke e që arriti në moshë fare të re të bëhet tejet e njohur në publikun turk dhe më gjerë.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Selinit’ në serialin shumë të njohur turk ‘Vajzat e diellit’.

E para një muaji, pas një beteje shumë të gjatë me kancerin, ndërroi jetë nëna e saj e që Hande e mori shumë rëndë ngase nuk ka postuar asnjë foto që nga ajo ditë.

Nga fotot e tyre të përbashkëta shohim se nëna e saj ka qenë shumë e re.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...