Shanina edhe rrezitet edhe provokon, bukurisë së saj vështirë kush t’ia kalojë! - Bota Sot
Shanina edhe rrezitet edhe provokon, bukurisë së saj vështirë kush t’ia kalojë!

Mediale Vip

Shanina edhe rrezitet edhe provokon, bukurisë së saj vështirë kush t’ia kalojë!

Më: 3 shkurt 2019 Në ora: 10:10
Shanina Shaik

Modelja e famshme, Shanina Shaik duket t’i ketë dhënë vetës pak pushim.

Së fundmi, Shaik po shijon rrezet e diellit si mos më mirë në Florida.

Modelja e “Victoria’s Secret”, nuk e ka lënë pa provokuar derisa ka shfaqur linjat e trupit të saj.

Kujtojmë faktin se Shaik gëzon një bukuri natyrale, dhe se deri më tani nuk ka bërë as edhe një ndërhyrje kirurgjike.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...