Orinda Huta shtatzënë? Turi jep mesazhin 'e fshehtë' nëpërmjet fotos por e fshin menjëherë - Bota Sot
Orinda Huta shtatzënë? Turi jep mesazhin 'e fshehtë' nëpërmjet fotos por e fshin menjëherë

Mediale Vip

Orinda Huta shtatzënë? Turi jep mesazhin 'e fshehtë' nëpërmjet fotos por e fshin menjëherë

Më: 4 shkurt 2019 Në ora: 15:14
Orinda Huta & Turi

Dy moderatorët shumë të dashur për publikun Orinda Huta dhe Turjan Hyskaj prej dy vitesh janë të martuar.

Disa muaj më parë u fol se Orinda Huta është shtatzënë por lajmi u mohua kategorikisht nga çifti.

Çifti ka kohë që është shprehur se janë duke punuar intensivisht për t’u bërë me fëmijë.

Së fundmi në Instastory moderatori i njohur ka publikuar një foto ku shfaq këmbën e tij dhe pupën e një bebe. Por vetëm pak çaste më vonë, kjo foto është fshirë menjëherë

Të jetë ky një mesazh i Turit që tregon se do bëhet baba?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...