Kështu dukej deputetja e Kuvendit të Kosovës në kohën e luftës - Bota Sot
Kështu dukej deputetja e Kuvendit të Kosovës në kohën e luftës

Mediale Vip

Kështu dukej deputetja e Kuvendit të Kosovës në kohën e luftës

Më: 4 shkurt 2019 Në ora: 20:43
Flora Brovina

Flora Brovina është anëtare e PDK-së njëherësh edhe deputete e Kuvendit të Kosovës.

Ishte këngëtarja Eliza Hoxha, e cila i publikoj një imazh kur ka qenë më e re në kohën e luftës, bashkë me Nazlie Bala.

Në llogarinë  e saj ‘Instagram‘ Eliza Hoxha ka ndarë këtë foto me ndjekësit.

Image

‘Flora Brovina dhe Nazlie Bala – 90-tat para luftes Eliza Hoxha’, ka shkruar ajo në foto.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...