Loredana publikon foto, prezanton vëllain - Bota Sot
Loredana publikon foto, prezanton vëllain

Mediale Vip

Loredana publikon foto, prezanton vëllain

Më: 7 shkurt 2019 Në ora: 15:43
Loredana dhe Mozzik

Loredana dhe Mozzik janë kthyer në çiftin shqiptar më të komentuar.

 

Në dhjetor të vitit 2018 ata u bënë prindër për herë të parë, këngëtarja sollli në jetë një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin, Hana.

Ndërkohë pak ditë më parë çifti solli edhe bashkëpunimin në muzikë. 'Rome & Juliet" titullohet kënga e cila është pritir mjaft mirë nga publiku.

Sakaq, Loredana është shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka publikuar një foto, ku ka prezantuar vëllain e saj me publikun.

"Vëllai im i madh Zefis", shkruan reperja.  

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...