Një vit pas lindjes, nuk do ta besoni se sa peshon Zaimina Vasjari - Bota Sot
Një vit pas lindjes, nuk do ta besoni se sa peshon Zaimina Vasjari

Mediale Vip

Një vit pas lindjes, nuk do ta besoni se sa peshon Zaimina Vasjari

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 07:59
Zaimina Vasjari

Zaimina Vasjari është një nga femrat sexy shqiptare.

Ajo gjithmonë ka bërë femra të ndjehen ziliqare për format trupore aq perfekte.

Zaimina befasoi me përmasat e saj edhe pas lidhjes së vajzës së parë, Khloe.

Image

Një prej fanseve të saj e ka pyetur se sa e gjatë është dhe sa kilogram peshon.

Zaimina ka shuar kuriozitetin e fanzave duke zbuluar se është 1,70 cm e  gjatë dhe peshon vetëm 60 kg.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...