Priyanka Chopra tregon se si u ndje në altar - Bota Sot
Priyanka Chopra tregon se si u ndje në altar

Mediale Vip

Priyanka Chopra tregon se si u ndje në altar

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 08:54
Priyanka Chopra

Aktorja indiane, Priyanka Chopra, vitin e kaluar ishte martuar me këngëtarin amerikan Nick Jonas.

Ky çift i bënë dy dasma një në Indi dhe një në Los Anxhelos.

Chopra ishte e ftuar në emisionin e mëngjesit “Good Morning America”, aty ajo tregoi për herë të parë se si u ndje kur ecte në altar.

Priyanka tha se për pak ishte duke përjetuar ndonjë sulm kardiak, pasi tha se zemra nuk i ndalej së rrahuri shpejtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...