Dua Lipa gati për të performuar në “Grammy Awards” - Bota Sot
Dua Lipa gati për të performuar në “Grammy Awards”

Mediale Vip

Dua Lipa gati për të performuar në “Grammy Awards”

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 19:57
Dua Lipa

Dua Lipa është gati për performancën e nesërme në "Grammy Awards".

Dua Lipa ditë më parë ka konfirmuar se do të performojë në ceremoninë e ndarjes se çmimeve “Grammy”.

Dua Lipa dhe Bebe Rexha në këtë ceremoni garojnë në kategorinë “Artistja më e mirë e re”.

Përveç kësaj, Dua është e nominuar edhe në kategorinë “Kënga më e mirë e zhanrit Dance”.,

Përmes një fotografie në Instagram, këngëtarja ka treguar se është gati për performancën që do ta mbajë nesër në “Grammy”.

Mbetet të shihet nëse artistet shqiptare do të dalin me trofe nga kjo ceremoni.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...