Yll Limani përlot me këtë deklaratë: Nënën e gjej duke qarë… - Bota Sot
Yll Limani përlot me këtë deklaratë: Nënën e gjej duke qarë…

Mediale Vip

Yll Limani përlot me këtë deklaratë: Nënën e gjej duke qarë…

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 22:54
Yll Limani

Yll Limani është emër shumë i dashur për publikun, i cili ka fituar zemrën e fansave.

Yll Limani ishte i ftuar sonte në një intervistë për “Xing”, ku tregoi të pathëna rreth tij.

Me zërin e tij ai ka prekur shumë persona, por në këtë intervistë këngëtari tregoi se edhe nëna e tij përlotet kur e dëgjon teksa këndon.

“Sapo futem në shkallë dhe filloj të këndoj, nënën e gjej duke qarë. Ndonjëherë e bëj qëllimisht, me u çliru prej streseve të ditës”, tha Ylli.

Madje, këngëtari tregoi se e ka filmuar nënën e tij duke qarë teksa ai po këndonte.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...