‘Unë i tremb njerëzit!’, Jonida Maliqi flet për herë të parë për jetën si beqare - Bota Sot
‘Unë i tremb njerëzit!’, Jonida Maliqi flet për herë të parë për jetën si beqare

Mediale Vip

‘Unë i tremb njerëzit!’, Jonida Maliqi flet për herë të parë për jetën si beqare

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 23:56
Jonida Maliqi

Jonida Maliqi është këngëtarja që do të përfaqësoj këtë vit vendin tonë në Eurovizion. Jonida, e ftuar gjatë pasdites së sotme, në emisionin ‘Thumb’ ka folur jo vetëm për këtë eksperience, që mezi po e pret, por dhe për jetën private si beqare.

‘Komunikimi për mua është shumë i rëndësishëm, por në fakt nuk kam pasur asnjë rast konkret. Unë i tremb njerëzit’, tha Maliqi.

 

Kujtojmë që këngëtarja është ndarë nga bashkëshorti, me të cilin ka dhe një djalë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...