“Dashni e jetës” shumë shpejt vjen nga Zemri Vejseli - Bota Sot
“Dashni e jetës” shumë shpejt vjen nga Zemri Vejseli

Mediale Vip

“Dashni e jetës” shumë shpejt vjen nga Zemri Vejseli

Nga: M.GJ Më: 10 shkurt 2019 Në ora: 13:26
Zemri Vejseli

“Dashnia e jetës” kështu do të quhet kënga më e re që pritet të dalë në fillimin e javës që po vjen nga artisti nga Gostivari Zemri Vejseli.

Kënga është punuar me tekst dhe muzikë nga Ardian Kastrati dhe është një baladë e bukur para festës së të dashuruarve që do të vijë, ndërsa është projekti i tij i dytë me video.

Këngëtari ka dy albume në treg ndërsa ka vite që është mjaft i angazhuar në gëzime dhe dasmat shqiptare, si dhe shpesh herë në xhirimet festive me këngë mjaft të bukura./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...