Shyhrete Behluli pranon mirënjohje nga “Plisat” - Bota Sot
Shyhrete Behluli pranon mirënjohje nga “Plisat”

Mediale Vip

Shyhrete Behluli pranon mirënjohje nga “Plisat”

Më: 10 shkurt 2019 Në ora: 14:47
Shyhrete Behluli

Shyhrete Behluli së fundi ka pranuar një mirënjohje.

Shyhrete Behluli mori mirënjohje nga shoqata shqiptare “Plisat” në Dubendorf.

Këngëtarja ka postuar një foto të asaj mirënjohjeje, në të cilën shkruan “Shoqata Plisat shpreh mirënjohje dhe Falënderim për këngëtaren e njohur Shyhrete Behluli”.

Image

Për ndryshe, Shyhretja është shumë aktive me koncerte brenda dhe jashtë vendit, si dhe vazhdimisht kujdeset që të sjell projekte të reja muzikore për fansat e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...