"Kur*a kishte 4 dashnorë njëherësh" - aktori shqiptar degjeneron publikisht ish të dashurën - Bota Sot
"Kur*a kishte 4 dashnorë njëherësh" - aktori shqiptar degjeneron publikisht ish të dashurën

Mediale Vip

"Kur*a kishte 4 dashnorë njëherësh" - aktori shqiptar degjeneron publikisht ish të dashurën

Më: 10 shkurt 2019 Në ora: 20:03
Ish e dashura e Rezart Veleshnja

Rezart Veleshnja, aktori i njohur i Portokallisë ka shpërthyer në Instagram kundër ish-të dashurës, fill sapo marrëdhënia e tyre ka marrë fund.

Ndarja sipas tij ka ardhur si pasojë e tradhtisë, ku sipas tij “ajo kishte 4 lidhje paralele”.

Veleshnja ka bërë publike disa mesazhe, emrin dhe foton e ish-të dashurës, të cilat për arsye privatësie nuk po i publikojmë.

Disa muaj më parë, aktori u shpreh se donte ta mbante të fshehtë lidhjen, se “s’po i pëlqente që po e ndante me burra të tjerë në Instagram” sepse atë që do e do për vete, për detaje të tilla nuk u mendua dy herë.

Image
Image

Aktori ka postuar edhe një numër të konsiderueshëm mesazhesh të ndjekësve, të cilët po ashtu si ai kanë shpërthyer me komente negative kundër ish-partneres së aktorit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...