Modelja ia zbulon ‘tradhtinë’ Milaim Zekës, shikoni se si reagon gruaja e tij! - Bota Sot
Modelja ia zbulon ‘tradhtinë’ Milaim Zekës, shikoni se si reagon gruaja e tij!

Mediale Vip

Modelja ia zbulon ‘tradhtinë’ Milaim Zekës, shikoni se si reagon gruaja e tij!

Më: 10 shkurt 2019 Në ora: 22:24

Këtë javë u hap sezoni i emisionit “Kojshia Show” bashkë me të ftuarit që ishin Milaim Zeka dhe bashkëshortja e tij Edlira.

Në një moment u fut një Modele në emision dhe duke i zbuluar një “tradhti” që Milaim Zeka kishte bërë me të, e gjithë kjo ishte vetëm një pjesë e skenarit.

Por që bashkëshortja e Zekës u acarua për disa momente.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...