Zeka: Kështu i përgjigjem gruas kur më pyet se ku jam! - Bota Sot
Zeka: Kështu i përgjigjem gruas kur më pyet se ku jam!

Mediale Vip

Zeka: Kështu i përgjigjem gruas kur më pyet se ku jam!

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 00:25

Deputeti i Nismës, Milaim Zeka së bashku me bashkëshorten e tij, Edlira Qefalija-Zeka ishin të ftuar në emisionin argëtues “Kojshia Show”.

Çifti kanë folur për fillimin e lidhjes së tyre,  si dhe për vështirësitë që i kanë hasur. Deputeti Zeka, gjatë intervistës ka treguar edhe se si i përgjigjet bashkëshortes kur ajo e pyet se ku është ai.

“Jam në Prekaz, pavarësisht ku jam, ashtu i përgjigjem”, tha ai.

Zeka më pas tha, që tash në banesën ku ata jetojnë me të vërtetë rruga thirret Prekaz.

Çifti Zeka, kanë dy fëmijë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...