Brad Pitt merr pjesë në ditëlindjen e ish-bashkëshortes - Bota Sot
Brad Pitt merr pjesë në ditëlindjen e ish-bashkëshortes

Mediale Vip

Brad Pitt merr pjesë në ditëlindjen e ish-bashkëshortes

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 00:49
Brad Pitt

Brad Pitt, ka marrë pjesë në festën e ditëlindjes së 50-të të ish gruas së tij.

Aktori hollivudian, Brad Pitt ka marrë pjesë në ndejën e ditëlindjes së 50-të të ish-gruas së tij, Jennifer Aniston.

Revista “People” shkruan se aktori kishte arritur deri te hoteli me një SUV me xhama të zi, kështu duke dalë shpejt për t’i shmangur gazetarët.

Festa e ditëlindjes së Aniston mes familjarëve dhe miqve është mbajtur të shtunën në Los Angeles. Thuhet se e pranishme atë mbrëmje ishte edhe një tjetër ish-grua e Pitt, ajo Gwyneth Paltrow.

Image

Përveç Brad Pitt-it i pranishëm ishte edhe një ish tjetër i Jennifer Aniston, muzikanti John Mayer.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...