Burim Ademi ia kthen Rinës: Nëse ty t’kishin dashtë, kishe pas followersa sa unë! - Bota Sot
Burim Ademi ia kthen Rinës: Nëse ty t’kishin dashtë, kishe pas followersa sa unë!

Mediale Vip

Burim Ademi ia kthen Rinës: Nëse ty t’kishin dashtë, kishe pas followersa sa unë!

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 00:56
Burim Ademi dhe Rina

Një luftë e hapur virtuale ka nisur në mes dy personazheve tashmë të njohura për audiencën: reperes Rina Balaj dhe blogerit Burim Ademi.

Ishte Rina ajo që më herët postoi një shkrim në llogarinë e saj Instagram, duke reaguar ndaj Burimit i cili përmes një video-montazhe ka prekur moralisht një të mitur e cila më pas ka tentuar vetvrasje.

Madje edhe vet reperja kishte qenë pjesë e videove të tij, ku ndër të tjera ia dedikoj një shkrim ku i tha se vetëm ajo mund ta shkatërrojë karrierën e saj dhe askush tjetër.

Image
Image
Image

Ndërsa, blogeri ka postuar disa instastory, ku ka sqaruar se videot e tij nuk kanë qëllime të këqija, por janë argëtuese. Ndërsa pati edhe një porosi për Rinën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...