Kejvina Kthella tërbon rrjetin, publikon FOTO e zhveshur dhe po bën namin... - Bota Sot
Kejvina Kthella tërbon rrjetin, publikon FOTO e zhveshur dhe po bën namin...

Mediale Vip

Kejvina Kthella tërbon rrjetin, publikon FOTO e zhveshur dhe po bën namin...

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 05:22
Kejvina Kthella

Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendje me fotografitë e fundit të realizuara.

Biondina, ka pozuar së fundmi me të brendshmet e markës Calvin Klein.

Kthella fotot e realizuara i ka ndarë me ndjekësit në Instagram, ndërsa marrë parasysh se janë realizuar veç me të brendshme, nuk kanë munguar edhe pëlqimet dhe komentet e ndryshme nga ndjekësit.

Image

Ajo për publikun është bërë e njohur pas angazhimit të saj në emisionin’Xing’. Emrin ia kemi parë shpesh në media, shkak i pozave provokative siç ka bërë edhe në këto të fundit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...