“Mr Bean” edhe në përditëshmëri vepron si në film - Bota Sot
“Mr Bean” edhe në përditëshmëri vepron si në film

Mediale Vip

“Mr Bean” edhe në përditëshmëri vepron si në film

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 06:35
Aktori i njohur, Rowan Atkinson

Aktori i njohur, Rowan Atkinson, është fotografuar nga paparacët gjatë kësaj fundjave.

Sipas Daily Mail, ai drejtonte biçikletën e tij me vrull pasi doli nga oborri i shtëpisë së tij në Londër.

Ai në fotografi shihet se ishte në nguti dhe dukej tamam si një pjesë e tij e rolit të tij, Mr Bean.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...