Reagimi i çmendur i Dua Lipës kur kuptoi se ka fituar Grammy-n e parë - Bota Sot
Reagimi i çmendur i Dua Lipës kur kuptoi se ka fituar Grammy-n e parë

Mediale Vip

Reagimi i çmendur i Dua Lipës kur kuptoi se ka fituar Grammy-n e parë

Nga: Bota sot Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 06:44
Dua Lipa është zyrtarisht fituese e çmimit Grammy!

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa është zyrtarisht fituese e çmimit Grammy!

Ajo fitoi çmimin “Best Dance Recording” për këngën "Electricity" në Grammy Awards 2019, që shënon çmimin e saj të parë të fituar nga Akademia e Regjistrimit, përcjell Bota sot.

Për fat të keq, këngëtarja nuk ishte në gjendje ta pranonte çmimin personalisht pasi ishte duke u përgatitur për paraqitjen e saj në Qendrën Staples.

Por ajo ka publikuar një video për fansat e saj në Twitter, ku shfaqet e qeshur dhe e gëzuar për çmimin. Përgjigja e saj "Çfarë F - kkk"

Miqtë dhe familja e saj kanë brohoritur që ylli ka fituar çmimin./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...