Këto janë fjalët e Era Istrefit pas suksesit të Duas në “Grammy” - Bota Sot
Këto janë fjalët e Era Istrefit pas suksesit të Duas në “Grammy”

Mediale Vip

Këto janë fjalët e Era Istrefit pas suksesit të Duas në “Grammy”

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 11:50
Era Istrefi, Dua Lipa

Edhe Era Istrefi e ka uruar Dua Lipën për suksesin që shënoi në "Grammy Awards".

Era Istrefi përmes një komenti në postimin e Duas në Instagram, uroi këngëtaren për arritjen.

“Urimeeee”, ka shkruar Era mbi postimin e Duas, duke ia lënë edhe disa figura të zemrave.

Image

Kujtojmë që Dua Lipa ka fituar dy çmime në “Grammy Awards” atë për “Artisten më të mirë të re” dhe “Kënga më e mirë në zhanrin dance”.

Njëherësh, këngëtarja bëhet shqiptarja e parë që fiton çmim në këtë event, madje dy të tilla.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...