“Kam punuar shumë”, modelja e njohur rrëfen si u bë e pasur: Ha njëherë në ditë - Bota Sot
“Kam punuar shumë”, modelja e njohur rrëfen si u bë e pasur: Ha njëherë në ditë

Mediale Vip

“Kam punuar shumë”, modelja e njohur rrëfen si u bë e pasur: Ha njëherë në ditë

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 11:50
Françeska Jaçe

Modelja shqiptare, Françeska Jaçe, është një nga vajzat më të komentuara në media, e cila përherë ka tërhequr vëmendjen me jetën luksoze, udhëtimet e shpeshta dhe fotot e saj, ku ekspozon linjat perfekte.

Ditën e djeshme, Françeska i është përgjigjur pyetjeve të fansave në ‘Instastory’ dhe njëri prej tyre e ka pyetur bukuroshen shqiptare se si arrin ta përballojë jetën e luksit që bën.

“Si ja del e dashur të bësh këtë jetë luksi duke filluar nga rrobat makinat?”, e pyeti ai, ndërkohë që Françeska i ka shpjeguar se si ka arritur të bëhet e pasur.

“Jeta nuk është dhe aq e bukur dhe e thjeshtë siç duket në instagram pasi aty postohen veç disa fragmente të jetës tënde unë dhe familja ime gjithmonë kemi punuar studiuar dhe ëndërruar kështu ja dal E Dashur! Plus un një herë në ditë ha nuk

shpenzoj shumë”, ka shkruar ajo duke i shuar kuriozitetin të gjithëve.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...