Fitoi dy çmime “Grammy”, ja çfarë i shkruan Ledri, Duas - Bota Sot
Fitoi dy çmime “Grammy”, ja çfarë i shkruan Ledri, Duas

Mediale Vip

Fitoi dy çmime “Grammy”, ja çfarë i shkruan Ledri, Duas

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 12:10
Dua Lipa dhe Ledri Vula

Ledri Vula e ka uruar Dua Lipën për dy çmimet "Grammy".

Dua Lipa pas suksesit të arritur në edicionin e 61-të të “Grammy Awards”, ka pranuar shumë urime nga familjarët, fansat, miqtë dhe kolegët.

Ledri Vula e ka uruar këngëtaren përmes një komenti mbi imazhet që Dua i ndau me ndjekësit pas përfundimit të ceremonisë.

Image

“Urime”, ka shkruar Ledri, i cili e duartroket përmes një ’emoji.

Kujtojmë që Dua Lipa ka fituar çmimin “Kënga më e mirë në zhanrin dance” dhe “Artistja më e mirë e re”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...