Ndonëse larg saj fizikisht, Stresi dhe familja e tij emocionuan Kejsin në ditën e saj të lindjes - Bota Sot
Ndonëse larg saj fizikisht, Stresi dhe familja e tij emocionuan Kejsin në ditën e saj të lindjes

Mediale Vip

Ndonëse larg saj fizikisht, Stresi dhe familja e tij emocionuan Kejsin në ditën e saj të lindjes

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 12:31
Stresi dhe Kejsi

Që prej fillimit kur u bë publike lidhja e Stresit dhe të dashurës së tij Kejsit, kjo e fundit u përfshi shumë në media dhe u bë më aktive në rrjete sociale duke u kthyer tanimë në personazh të showbizit shqiptar.

Periudhën që Stresi ndodhet në qeli, Kejsi, e cila qëndron për momentin në Kanada e ka kaluar duke postuar vazhdimisht për dashurinë dhe mbështetjen që ajo i jep të dashurit të saj të zemrës në këto çaste të vështira për atë.

Sot Kejsi feston ditëlindjen dhe ndonëse larg fizikisht Stresi dhe familja Lushaj e kanë surprizuar me urime dhe dhurata fill pasi ka kaluar mesnata. Ajo ka postuar dhuratat dhe më pas një foto me Stresin ku ka shprehur dhe emocionet që ka përjetuar.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...