Michelle Obama bën befasinë më të bukur në Grammy - Bota Sot
Michelle Obama bën befasinë më të bukur në Grammy

Mediale Vip

Michelle Obama bën befasinë më të bukur në Grammy

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 14:12
Michelle Obama

Ceremoninë e Grammy Awards 2019 e hapi Alicia Keys si nikoqire dhe solli edhe disa mysafirë speciale për monologun hyrës: Michelle Obama, Lady Gaga, Jennifer Lopez dhe Jada Pinkett Smith.

Secila prej tyre mori mikrofonin për të ndarë mendimin e tyre se çka kupton muzika për ato.

“ Muzika gjithmonë më ka ndihmuar të tregoj historinë time”, tha Obama.

 

.@MichelleObama makes a surprise appearance at the #GRAMMYs: "Whether we like country or rap or rock, music helps us share ourselves: our dignity and sorrows, our hopes and joys. It allows us to hear one another, to invite each other in" https://t.co/pEHw6h7hdE pic.twitter.com/AE9y2PG6Wy

— Hollywood Reporter (@THR) February 11, 2019

“Muzika na ndihmon të ndajmë vetën me të tjerët, dinjitetin tonë, dhimbjet tona, shpresat tona, gëzimet tona … Muzika na tregon se gjithçka ka rëndësi”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...