Florim Gega-Flori nuk ndalet, ‘Kysmeti im’, hiti i fundit - Bota Sot
Florim Gega-Flori nuk ndalet, ‘Kysmeti im’, hiti i fundit

Mediale Vip

Florim Gega-Flori nuk ndalet, ‘Kysmeti im’, hiti i fundit

Nga: Maksim Gjokaj Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 15:20
Florim Gega

Florim Gega është një nga zërat më të bukur të muzikës popullore dhe zbavitëse, mjaftë aktual dhe i këtuar prej vitesh.

Karriera e tij muzikore ka ecur shumë mirë dhe ai ka prezantuar para publikut të gjërë një mori projektesh, një pjesë prej të cilave hite shumë të dëgjuara.

Florim Gega, i njohur si Flori, këtë vit ka startuar me një baladë, një këngë të ndjeshme e plotë emocione. Kënga e re e Florit është titulluar "Kysmeti im".

Teskti i kësaj kënge është shkruar nga Ejup Shabani, miks dhe master nga Xheni, ndërsa videoklipi është produkt vizual i "Urban Graphics".

Siç kuptojmë, Flori së shpejti vjen me një bashkëpunim me një nga këngëtaret e esgtades, ku këtë projekt e ka ndërmjetësuar dhe e ka në dorë menaxheri i industrisë së muzikës Labinot Nuraj.

Producentet me të cilët është duke u pregaditur në bashkëpunim me Wirusin dhe Granit Gashin.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...