Rozana Radi zbulon detaje nga historia e dashurisë, ja sa vite ka me partnerin e saj - Bota Sot
Rozana Radi zbulon detaje nga historia e dashurisë, ja sa vite ka me partnerin e saj

Mediale Vip

Rozana Radi zbulon detaje nga historia e dashurisë, ja sa vite ka me partnerin e saj

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 16:28
Rozana Radi

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur, Rozana Radi është kujdesur gjithmonë që jetën e saj private ta mbajë sa më larg syrit të mediave. Ndonëse ajo prej disa vitesh është duke përjetuar një histori dashurie, shumë pak dihet rreth personit i cili i ka rrëmbyer zemrën apo edhe historisë së tyre të dashurisë. Megjithatë së fundmi moderatorja ka bërë një përjashtim dhe për herë të parë ka zbuluar se historia e saj e dashurisë ka nisur më herët nga sa e mendonit. Nëpërmjet një përgjigjeje për fansat Rozana ka zbuluar se me të dashurin e saj, Shpëtim Karakushi ka 6 vite e lidhur.

Dyshja janë parë disa herë në shoqëri të njëri-tjetrit, pasi Shpëtimi është kujdesur që në eventet e rëndësishme të partneres së tij të jetë gjithmonë pranë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...