Shoku e uron në mënyrë të veçantë Jennifer Aniston - Bota Sot
Shoku e uron në mënyrë të veçantë Jennifer Aniston

Mediale Vip

Shoku e uron në mënyrë të veçantë Jennifer Aniston

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 18:26
Chris McMillan dhe Jennifer Aniston

Chris McMillan, stilisti i flokëve dhe njëkohësisht shoku i aktores së famshme, Jennifer Aniston e ka uruar në mënyrë të veçantë aktoren e cila sot ka mbushur 50 vjet.

Ai ka postuar një fotografi të Aniston ndërsa e ka quajtur si një “frymëzim” për moshën që ka.

“Urime ditëlindjen Jen. Mikja ime, frymëzimi im. E dua këtë vajzë”, ka shkruar Chris në përshkrimin e fotos.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...