Shumë shpejt Anila Muja vjen si “Princeshë” - Bota Sot
Shumë shpejt Anila Muja vjen si “Princeshë”

Mediale Vip

Shumë shpejt Anila Muja vjen si “Princeshë”

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 19:09
Anila Muja

Pas dy projekteve muzikore që u pritën mirë dhe ishin në bashkëpunim me motrën e saj, tashmë ajo do të vijë me një super projekt vetëm.

Po flasim për këngëtaren atraktive Anila Muja, e cila pas disa ditëve do të na sjellë këngën “Princeshë” një këngë plot ritëm e zhanrit dance-hall.

Kënga është realizuar nga B2N ndërsa video nga Max Production dhe këngëtarja që ka lindur në Kukës, por jeton në Tiranë do të na vijë vërtetë si një princeshë.BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...