Bebe Rexha hedh vallen: Fituam apo humbëm ne festojmë - Bota Sot
Bebe Rexha hedh vallen: Fituam apo humbëm ne festojmë

Mediale Vip

Bebe Rexha hedh vallen: Fituam apo humbëm ne festojmë

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 22:39
Bebe Rexha hedh vallen: Fituam apo humbëm ne festojmë

Bebe Rexha shfaqet duke vallëzuar dhe pranë postimit thotë se si me fitore si me humje ajo po feston.

Bebe Rexha ishte e nominuar në dy kategori në ”Grammy Awards’ mirëpo nuk arriti të marrë ndonjë çmim, për dallim prej Dua Lipës e cila mori dy çmime për dy kategoritë e nominuara.

Mirëpo kjo nuk e ka penguar aspak Beben e cila në Instagram i ka ndarë disa foto pas përfundimit të ‘Grammyt’ aty ku shihet duke hedhur vallen.

”Fituam apo humbëm ne festojmë. Sepse në zemrat tona ende jemi fitues (kështu të paktën mendon nëna ime)”, ka shkruar Bebe Rexha pranë postimit, foto në të cilat shihet duke u argëtuar shumë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...