Milaim Zeka: Këngëtaret tona nuk flejnë me biznesmena, rrijnë zgjuar! - Bota Sot
Milaim Zeka: Këngëtaret tona nuk flejnë me biznesmena, rrijnë zgjuar!

Mediale Vip

Milaim Zeka: Këngëtaret tona nuk flejnë me biznesmena, rrijnë zgjuar!

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 22:59
Milaim Zeka

Deputeti nga radhët e Nismas, Milaim Zeka së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Sevenbizz” ku përveç politikës ai ka folur edhe për estradën.

Zeka u shpreh se estrada është e karakterizuar nga fallciteti, ku mjafton ti pyesësh se çfarë janë duke punuar dhe të gjithë thonë që janë duke përgatitur klipin e ri, e që në fakt ajo punë zgjat 3 ditë xhirime, 2 dite montazh dhe 2 muaj duke vrapuar pas sponzorave, për tua marrë disa para.

Moderatori: Dmth a flejnë këngëtaret me këta biznesmena?

“Jo nuk flejnë, por rrijnë çutë”, ironizoi Zeka.

Ndërsa ai veçoi këngëtaren Dafina Zeqiri si të preferuar, ndërsa për Nora Istrefin u shpreh se nuk guxon ta zgjedh përshkak të Robertit, sepse ka frikë se mos e rrah, u shpreh me shaka Zeka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...