Richard Gere bëhet baba për herë të dytë - Bota Sot
Richard Gere bëhet baba për herë të dytë

Mediale Vip

Richard Gere bëhet baba për herë të dytë

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 00:40
Richard Gere dhe Alejandra Silv

Richard Gere, (69) është bërë baba për herë të dytë me gruan e tij në Alejandra Silva , që është fëmija i tyre i parë

Richard Gere dhe gruaja e tij Alejandra Silva raportohet se kanë pritur fëmijën e tyre të parë së bashku, një djalë që ka lindur në New York.

Aktor 69 vjeçar dhe gruaja e tij 36 vjeçare janë bërë prindër të një djali disa ditë më parë, sipas revistës spanjolle “Hola!”.

Lajmi se ka ardhur djali i saj vjen para se ikona e Hollywoodit, Gere të festojë ditëlindjen e tij të 70-të.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...