Armond Morina: Po zbriti katunari në qytet, atdheu është në rrezik - Bota Sot
Armond Morina: Po zbriti katunari në qytet, atdheu është në rrezik

Mediale Vip

Armond Morina: Po zbriti katunari në qytet, atdheu është në rrezik

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 07:20
Armond Morina

Aktori i njohur shqiptar duket se ka pasur një mosëmarëveshje me Policinë e Kosovës.

Armond Morina mllefin e ka ndarë me ndjekësit e tij në llogarinë e Instagramit nëpërmjet një Instastory ku i ka thënë disa fjalë.

Nëpërmjet këtij postimi ai u ka tërhequr vërejtjen policëve që duhen të sillen më mirë me vozitësit e veturave dhe se nuk u kanë borxh një sjellje të pahijshme.

Më poshtë e gjeni postimin e plotë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...