Flaka Krelani sfidon dëborën me imazhe provokuese - Bota Sot
Flaka Krelani sfidon dëborën me imazhe provokuese

Mediale Vip

Flaka Krelani sfidon dëborën me imazhe provokuese

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 15:45
Flaka Krelani

Flaka Krelani para pesë muajve ka sjell këngën më të re të titulluar “Ndrysho”.

Por, duket se këngëtarja e njohur nga Gjakova nuk e ka ndërmend sa i përket publikimeve në rrjetet sociale.

Ajo po vazhdon të sjell imazhe të ndryshme provokuese në llogarinë personale në Instagram teksa shfaqet në poza të nxehta.

Zeshkania seksi së fundi ka sfiduar borën e rënë gjatë mbrëmjes së kaluar duke u veshur vetëm në bikini.

“Ani borë, bjer ti”, ka shkruar bukuroshja teksa shihet pranë një pishine e veshur në bikini të zi dhe kishte të vendosur një palë syze dielli.

Ndërkohë, Flaka ka qenë gjithnjë e rezervuar për jetën e saj private, duke mos u prononcuar asnjëherë rreth kësaj çështje në publik.

“Herën e fundit kur kam qenë në lidhje publiku nuk e ka ditur, pasi vetëm familja i di gjërat e mia personale”, kishte pohuar ditë më parë gjakovarja.

Ndryshe, Flaka është duke punuar në këngë të reja që do t’i sjell gjatë muajve të këtij viti kalendarik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...