Lindsei Von, skiatorja superseksi që “shkrin” edhe dëborën - Bota Sot
Lindsei Von, skiatorja superseksi që “shkrin” edhe dëborën

Mediale Vip

Lindsei Von, skiatorja superseksi që “shkrin” edhe dëborën

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 16:24
Lindsei Von

Lindsei Von është një atlete që ka sjellë shumë risi në botën e sportit. Ajo është nga të parat femra që ka përdorur trukun në pistë, që tashme e bëjnë të gjitha.

Në çdo garë ku ajo merr pjesë përdor veshje të ndryshme. Lindsei është gjithashtu një personazh që përfundon shpeshherë në revistat “Gossip”.

Ajo ka pasur në të shkuarën romanca me më të mëdhenjtë e sportit si Tajgër Vuds apo pilotin Ljuis Hamilton. Adhurohet nga fansat edhe për bukurinë dhe trupin perfekt, ku këtë gjë e konfirmojnë edhe fotot saj, të cilat janë vërtetë të “nxehta”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...