Flaka ngre temperaturat! I bën të gjithë të harrojnë dimrin - Bota Sot
Flaka ngre temperaturat! I bën të gjithë të harrojnë dimrin

Mediale Vip

Flaka ngre temperaturat! I bën të gjithë të harrojnë dimrin

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 18:14
Flaka Krelani

Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani ka vendosur që të tregojë linjat e mira trupore dhe në këto temperatura të ftohta.

Ajo ka publikuar në Instagram një fotografi me bikini. Nuk dihet nëse e ka realizuar në verë apo ka shkuar për pushime në ndonjë vend tropical që të largohet nga dimri i ftohtë.

“Ani borë, bjer ti”, kështu e ka shoqëruar fotografinë. Flaka ka vërtetuar se arrin të ngrejë temperaturat me format e mira trupore pasi ka marrë shumë komente nga ndjekësit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...