Osman Imeraj sjell baladën “Ta dish sa shumë të dua” - Bota Sot
Osman Imeraj sjell baladën “Ta dish sa shumë të dua”

Mediale Vip

Osman Imeraj sjell baladën “Ta dish sa shumë të dua”

Nga: Bota sot Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 19:16
Osman Imeraj

Këngëtari i njohur Osman Imeraj ka publikuar këngën e tij më të re, e cila është një baladë.

Kënga titullohet “Ta dish sa shumë të dua” dhe vjen e realizuar me videoklip mjaft të veçantë, duke shfaqur natyrën e bukur në këto ditë dimri dhe me borë, shkruan Bota sot.

Kënga është cover i këngës “E ta dish sa shumë të dua” nga këngëtarja Anila Nimani, e kënduar vite më parë./BS/

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...