Nora Istrefi duket mahnitëse në ngjyrën rozë, vë në pah linjat atraktive trupore - Bota Sot
Nora Istrefi duket mahnitëse në ngjyrën rozë, vë në pah linjat atraktive trupore

Mediale Vip

Nora Istrefi duket mahnitëse në ngjyrën rozë, vë në pah linjat atraktive trupore

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 19:47
Nora istrefi

Këngëtarja Nora istrefi, ka kohë që nuk ka sjellë për fansat ndonjë projekt të ri muzikor.

Megjithatë, kjo do të zgjasë shumë pak, pasi ajo ka gati një bashkëpunim me motrën e saj, Era istrefin, të cilin presin ta lansojnë së shpejti.

Nora ndërkohë është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj.

https://www.instagram.com/p/BtHEVGIFPv4/?utm_source=ig_embed

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...