Policia arreston reperin e njohur - Bota Sot
Policia arreston reperin e njohur

Mediale Vip

Policia arreston reperin e njohur

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 00:57
YoungBou

Policia thotë se reperi i njohur si YoungBou Never Broke Again, është arrestuar në një hotel në Atlanta nën akuzën për sjellje të çrregullt.

Mediat raportojnë se artisti emri i të cilit është Kentrell Gaulde, u vu në pranga të hënën pasdite së bashku me Starr Thigpen në shtëpinë e Hyatt, transmeton Klan Kosova.

Policia në Atlanta thotë në një njoftim për shtyp se stafi i shtëpisë hyri në dhomë për të cilën ata mendonin se ishte e lirë.

Më pas, Thigpen e goditi një grua nga personeli në fytyrë dhe rrahja vazhdoi edhe në korridor.

Të dy u akuzuan edhe për posedim të marihuanës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...