Publikohet bashkëpunimi mes Avril dhe Nicki Minaj - Bota Sot
Publikohet bashkëpunimi mes Avril dhe Nicki Minaj

Mediale Vip

Publikohet bashkëpunimi mes Avril dhe Nicki Minaj

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 07:32
Avril Lavigne dhe Nicki Minaj

Avril Lavigne dhe Nicki Minaj janë bashkuar në një këngë të re të quajtur “Dumb Blonde”.

Dueti i cili është pjesë e albumit të ardhshëm të Avril ‘Head Above Water’ u publikua sot dhe ju tashmë mund ta dëgjoni.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...