Almeda Abazi feston ditëlindjen, publikon fotografinë nga fëmijëria - Bota Sot
Almeda Abazi feston ditëlindjen, publikon fotografinë nga fëmijëria

Mediale Vip

Almeda Abazi feston ditëlindjen, publikon fotografinë nga fëmijëria

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 12:36
Almeda Abazi

Modelja dhe ish misi shqiptar, Almeda Abazi ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj në “Instagram”.

Këtë e ka bërë me rastin e ditëlindjes së saj, të cilën e feston sot.

Almeda vjen me një fotografi nga fëmijëria përmes të cilës shohim se ka qenë një fëmijë shumë i lezetshëm.

Modelja ka mbushur sot 27 vite jetë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...