Rovena Stefa provokon 'topless' për Shën Valentin - Bota Sot
Rovena Stefa provokon 'topless' për Shën Valentin

Mediale Vip

Rovena Stefa provokon 'topless' për Shën Valentin

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 17:09
Rovena Stefa

Rovena Stefa ka rrezikuar me fotografinë më të fundit.

Këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa për nder të Shën Valentinit ka vendosur ta realizoj një fotosesion.

Nga ky fotosesion i realizuar ajo me ndjekësit në Instagram e ka shkëputur një foto në të cilën shihet ‘topless’.

“Valentinët e zi”, ka shkruar ajo pranë fotografisë të postuar dhe fansat i kanë shkruar komente të ndryshme.

Kjo nuk është hera e parë që Rovena ka realizuar foto në të cilat shfaqet provokative.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...