Hailey flet pasi mori mbiemrin e burrit të saj – Bieber - Bota Sot
Hailey flet pasi mori mbiemrin e burrit të saj – Bieber

Mediale Vip

Hailey flet pasi mori mbiemrin e burrit të saj – Bieber

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 20:29
Hailey Bieber dhe Justin Bieber

Hailey Bieber ka treguar se si po ndjehet pasi ka marrë mbiemrin e burrit të saj Justin Bieber.

“Gjithmonë kam dashur të marrë mbiemrin e tij por pa e hequr identitetin tim”, ka thënë ajo.

Çifti u martua në shtator fshehurazi në New York, por thuhet se ata po planifikojnë të bëjnë një ceremoni martese për familjen dhe miqtë e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...