Ky është burri dhe vajzat binjake të Vjosa Osmanit - Bota Sot
Ky është burri dhe vajzat binjake të Vjosa Osmanit

Mediale Vip

Ky është burri dhe vajzat binjake të Vjosa Osmanit

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 10:14
Vjosa Osmani

Vjosa Osmani është njëra prej deputeteve të Parlamentit të Kosovës më të dashura për qytetarët.

Jemi mësuar që ta shohim në media duke diskutuar për çështje të ndryshme politike, por jo shpesh flitet për jetën e saj private.

Vjosa prej vitesh është e martuar me Prindon Sadriun dhe është nënë e dy vajzave binjake, Duas dhe Andës të cilat i solli në jetë në vitin 2014.

Image

Ajo në rrjetet sociale përveç fotografive nga takimet e punës , ka lënë vend edhe për ato nga jeta private duke përshirë imazhe me bashkëshortin e vajzat.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...