Jo Leonitës, Graniti i uron Shën Valentinin dikujt tjetër - Bota Sot
Jo Leonitës, Graniti i uron Shën Valentinin dikujt tjetër

Mediale Vip

Jo Leonitës, Graniti i uron Shën Valentinin dikujt tjetër

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 11:17
Granit dhe Leonita Xhaka

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Mjaftë aktiv është edhe Graniti me postime të shumta.

E sot në ditën e të dashuruarve, ai ka befasuar me urimin që ka bërë.

Urimi i tij ka shkuar për të gjithë fansat e ekipit të tij, Arsenalit.

A thua si do të reagojë Leonita pas këtij postimi të burrit të saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...