Ermal Fejzullahu: Urime Shën Valentinin një dhe e vetmja ime - Bota Sot
Ermal Fejzullahu: Urime Shën Valentinin një dhe e vetmja ime

Mediale Vip

Ermal Fejzullahu: Urime Shën Valentinin një dhe e vetmja ime

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 17:19
Ermal Fejzullahu ka uruar bashkëshorten e tij, Arianën

14 shkurti, ndryshe njihet edhe si dita e të dashuruarve.

Me këtë rast, këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu ka uruar bashkëshorten e tij, Arianën.

“Urime Ditën e Shën Valentinit një dhe e vetmja ime ariana fejzullahu ”, ka shkruar Ermali.

Në këtë ditë pothuajse gjithë estrada kanë uruar partnerët e tyre në forma të veçanta duke mos munguar edhe befasitë.

Përndryshe, Ermali dhe Ariana kanë më shumë se 10 vite martesë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...