Deputeti befason bashkëshorten, lule e çokollata për ‘Shën Valentin’ - Bota Sot
Deputeti befason bashkëshorten, lule e çokollata për ‘Shën Valentin’

Mediale Vip

Deputeti befason bashkëshorten, lule e çokollata për ‘Shën Valentin’

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 19:39
Befasia

Deputetit dhe këngëtari i njohur, Labinot Tahiri sot në ditën e të dashuruarve ka zbuluar edhe anën romantike të tij.

Për ditën e Shën Valentinit ai i ka dhuruar bashkëshortes së tij, Hana një buqetë me trëndafila të kuq dhe çokollata.

Këtë dhurata simpatike Hana e ka publikuar në rrjetin social ‘Facebook’.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...