Alessandra Ambrosio në krahët e dashnorit të ri - Bota Sot
Alessandra Ambrosio në krahët e dashnorit të ri

Mediale Vip

Alessandra Ambrosio në krahët e dashnorit të ri

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 19:43
Alessandra Ambrosio në krahët e dashnorit të ri

Modelja braziliane Alessandra Ambrosio duket më e lumtur se kurrë në muajt e fundit dhe arsyeja për buzëqeshjen e saj është dashuria e re që ka gjetur.

Pas ndarjes nga milioneri Jamie Mazuro, ish-modeli i "Victoria's Secret" gjeti ngushëllim te partneri i ri.

Çifti ka fshehur prej kohësh informacionin nga publiku se marrëdhënia e tyre po i afrohet fundit, por pas një reflektimi të zgjatur në mars të vitit të kaluar, ata vendosën të njoftonin se nuk janë më së bashku. Një nga arsyet thuhet se  Alessandra dhe Jamie ishin ‘lodhur’ nga njeri-tjetri.

Image

Jamie deklaroi se nuk ndiente më dashuri si në fillim dhe shtoi se ishte mirë që secili prej tyre të marrë rrugën e vet.

Pas pushimit, Alessandra nisi lidhjen e re me modelin e bukur italian, Nicola Oddi, dhe sipas fotografive të fundit, duket se ajo duket më e lumtur se kurrë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...